Sizleri evinizin dekorasyonunda da yalnız bırakmıyoruz, mimarlarımız tarafından hazırlanan birbirinden güzel dekorasyon projeleri sizleri bekliyor.Çağdaş Dekorasyon Çözümleri

Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır. Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir.

Örneğin evinizde yaptığınız dekorasyon sizin ruh halinizi, karakterinizi ortaya koyar. Dışardan gelen ziyaretçileriniz sizin kişiliğinizi yaptığınız dekorasyonla anlayabilir. Çünkü tamamen sizi yansıtan çizgiler ön plandadır.

Bazen bunu sağlayan başköşede duran bir resimdir.Belki de çarpık ve simetrik olmayan bir biblonun konumu. İki farklı eşyanın birbirine karşı duruşu bazen ve bazen tezat renklerin, eşyaların, resimlerin ve aslında bütünsel olarak tüm o dağılımın kişiye ait bizlere verdiği ipuçları. Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat sizi bekliyor demektir.


Fotoğrafı büyük görüntülemek için üzerine tıklayabilirsiniz.
  • yazicioglu-insaat-bergama-ic-mimar-dekorasyon
  • yazicioglu-insaat-bergama-ic-mimar-dekorasyon2
  • yazicioglu-insaat-bergama-ic-mimar-dekorasyon3
  • yazicioglu-insaat-bergama-ic-mimar-dekorasyon4

 

 
Anasayfa   Yazıcıoğlu İnşaat - Yenilikçi Dekorasyonlar