Yazıcıoğlu İnşaat & Emlak Danışmanlığı

ASM Yazıcıoğlu İnşaat ve Emlak Danışmanlığı Şirketi 1989 yılında Bergama'da kurulmuş olup günümüze kadar imza attığı bir çok projede müşteri merkezli hizmet anlayışını benimseyerek hedeflediği mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Kaliteden ödün vermeksizin var olan koşullarda en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bölgesinde en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olan Yazıcıoğlu İnşaat'ın bu başarısını günümüze dek korumasındaki en önemli etken  sahip olduğu "dürüstlük", "disiplin", "dinamizm" ve "mükemmeliyetçilik" gibi değerlerdir. Sektördeki gelişmeleri güncel olarak sürekli takip etmekte olan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle bu gelişmeleri harmanlayıp vizyonunu genişletmekte ve hep bir öncekinden daha nitelikli projeler ortaya koymayı kendine amaç edinmektedir.

Yazıcıoğlu İnşaat, kalite ve ekonomiyi birarada sunmayı ilke edinmiş ve projelerinde "zamanında teslimat" koşulunu her daim ön planda tutmuştur. Bir binada güvenlik ve işlevsellik kavramlarının önemini takdir eden şirket yönetimi, estetiğin de bu kavramlarla bir araya gelmesiyle ancak hedefe ulaşılabileceğinin altını çizmektedir.

İzlenmekte olan politika şüphesiz iş güvenliği ve yönetim kalitesi doğrultusunda ilerlemektedir, çünkü bu hususlar mutlak müşteri memnuniyetine önkoşul teşkil etmektedir. İş sağlığı güvenliği, güvenlik ise verimli bir çalışma ortamını beraberinde getirmektedir. Bu da nitelikli işlerin ortaya konmasını mümkün kılmaktadır. 

Yazıcıoğlu İnşaat, projelerini yasal düzenlemelerin ışığında, yapılan sözleşmelere sadık kalınarak talep sahibinin istekleri yörüngesinde ortaya koymaktadır.

Nasıl ki biz düşlediğiniz konutları inşa etmekte size yardımcı oluyorsak, siz değerli müşterilerimiz de ünümüzü inşa etmekte bize yardımcı olmaktasınız. Hedefi yüksek yaşam standartları ve kazançlı yatırımlar olan tüm müşterilerimize doğru adreste olduklarından ötürü teşekkür ederiz.

 

Yazıcıoğlu İnşaat

Yazıcıoğlu İnşaat, projelerini yasal düzenlemelerin ışığında, yapılan sözleşmelere sadık kalınarak...

Yazının Devamı

E-Bülten

Projelerimiz hakkındaki güncellemeleri takip edin:

Sosyal Medya

RSS beslememizi ekleyin ya da diğer gruplarımıza katılın!

FeedTwitterFacebook

İLETİŞİM Numaramız:

0232 632 4795