Top

Ihlamur Evleri Hakkında

galeri-yazicioglu-insaat-bergama

Ihlamur Evleri: Bergama

Huzurlu, rahat ve konforlu bir yaşam için özenle hazırlanan Ihlamur Evleri, siz ve aileniz için mutlu bir yaşamın kapılarını açıyor. 6300 m² arazi üzerine kurulu, özel tasarımlı 3800 m² ‘lik peyzaj alanı, çocuk yüzme havuzları, çocuk oyun alanları ve spor alanları ile her gün tatil rahatlığını yaşayacağınız 7 bloklu 100 daireli bu eşsiz sitede sizin de yerinizi almanızın tam zamanı. Arsamızın konumu hastane ve pazar yerine 700 mt, şehir merkezine 800 mt, kültür merkezine 800 mt, Soma asfaltına 50 mt, ve üniversite kampüsüne 600 mt mesafededir. 3+1 dairelerimizin genel kullanım alanı 145,5 m² olup net alan 117,5 m² ‘dir. Ayrıntılı görseller ve daire planları için galeri sayfamızı ziyaret ediniz.

ihlamur-evleri-bergama-satilik-daireler-harita

Yazıcıoğlu İnşaat & Emlak Danışmanlığı

ASM Yazıcıoğlu İnşaat ve Emlak Danışmanlığı Şirketi 1989 yılında Bergama’da kurulmuş olup günümüze kadar imza attığı bir çok projede müşteri merkezli hizmet anlayışını benimseyerek hedeflediği mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Kaliteden ödün vermeksizin var olan koşullarda en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bölgesinde en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olan Yazıcıoğlu İnşaat’ın bu başarısını günümüze dek korumasındaki en önemli etken  sahip olduğu “dürüstlük”, “disiplin”, “dinamizm” ve “mükemmeliyetçilik” gibi değerlerdir. Sektördeki gelişmeleri güncel olarak sürekli takip etmekte olan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle bu gelişmeleri harmanlayıp vizyonunu genişletmekte ve hep bir öncekinden daha nitelikli projeler ortaya koymayı kendine amaç edinmektedir.

Yazıcıoğlu İnşaat, kalite ve ekonomiyi birarada sunmayı ilke edinmiş ve projelerinde “zamanında teslimat” koşulunu her daim ön planda tutmuştur. Bir binada güvenlik ve işlevsellik kavramlarının önemini takdir eden şirket yönetimi, estetiğin de bu kavramlarla bir araya gelmesiyle ancak hedefe ulaşılabileceğinin altını çizmektedir.

İzlenmekte olan politika şüphesiz iş güvenliği ve yönetim kalitesi doğrultusunda ilerlemektedir, çünkü bu hususlar mutlak müşteri memnuniyetine önkoşul teşkil etmektedir. İş sağlığı güvenliği, güvenlik ise verimli bir çalışma ortamını beraberinde getirmektedir. Bu da nitelikli işlerin ortaya konmasını mümkün kılmaktadır. 

Yazıcıoğlu İnşaat, projelerini yasal düzenlemelerin ışığında, yapılan sözleşmelere sadık kalınarak talep sahibinin istekleri yörüngesinde ortaya koymaktadır.

Nasıl ki biz düşlediğiniz konutları inşa etmekte size yardımcı oluyorsak, siz değerli müşterilerimiz de ünümüzü inşa etmekte bize yardımcı olmaktasınız. Hedefi yüksek yaşam standartları ve kazançlı yatırımlar olan tüm müşterilerimize doğru adreste olduklarından ötürü teşekkür ederiz.

Etiketler: bergama satılık daire, bergama kiralık daire, bergama yazıcıoğlu, bergama inşaat, bergama, dikili inşaat, dikili satılık daire, satılık villa